Yeditepe Üniversitesi’nden Sertifikalı

Ana Sayfa / Yeditepe Üniversitesi’nden Sertifikalı


Ortak dil, ortak kültür…

Oryantasyon programınızı, yeni yeteneklerinizi büyülemek, ortak dil ve kültür oluşturmak amacıyla yeniden yapılandırabilirsiniz. Sadece kurum ve markalarınızı tanıtmakla kalmayıp; şirketinize özel tasarlanacak bir eğitim programıyla, yeni çalışanlarınıza etkili bir ”merhaba” diyebilirsiniz.

Bu programla yeni çalışanların, kurum kültürüne adaptasyonu kolaylaşacaktır. Katılımcılarına Yeditepe Üniversitesi’nden sertifika verilmektedir. Bu sertifika özgeçmişlerine de değer katarak, gelişimlerine verdiğinizin önemin de ilk göstergesi olacaktır.

Program:

Oryantasyon programı kapsamında yer alan eğitimler, kurum kültürü ve önceliklerine göre belirlenecektir.  Aşağıdaki program örnek olarak verilmektedir.

  • İş İletişimi (Sunum becerileri, yazılı iletişim vb.…)
  • Çatışma yönetimi ve müzkaere
  • Aynı teknedeyiz
  • Kurum kültürü ve değerler

Eğitmenler programa göre belirlenmektedir.

Bilgi Al  

iletişim_eğitimi
 

Harvard Business Review Türkiye’de yayınlanan araştırma sonuçlarına göre; özellikle gençler kendilerine yatırım yapan ve eğitimlerini destekleyen şirketleri tercih ediyor. Hem üniversite öğrencilerinin, hem de genç profesyonellerin çekicilik listelerindeki ön şart, şirketin profesyonel eğitim ve gelişime verdiği destek.