RÖPORTAJLAR

[button href=”mailto:arzudemirel@headlinebpr.com” align=”center”] BASIN İÇİN İLETİŞİM[/button]

MAVİ SEVEN KADINLAR SÖYLEŞİSİ SOSYAL UP’TA

MAYIS 2019

[one_half][/one_half]

[one_half_last]Sosyal Up Genel Yayın Yönetmeni Selin Babacan, Headline Kurucusu Arzu Demirel ile, Mavi Seven Kadınlar’la ilgili bir söyleşi gerçekleştirdi. Amacımızın iş hayatında kadınların güçlenmesine destek vermek olduğunu söyleyen Demirel, mavinin hikayesini de anlattı. Kadınlara ayrımcılığın daha iş görüşmelerinden başladığına dikkat çeken Demirel, çeşitlilik ve kapsayıcılık programlarımızla bunun gibi sorunlara nasıl çözümler sunduğumuzla ilgili de bilgi verdi. Devamı linkte: http://sosyalup.net/amacimiz-is-hayatinda-kadinlarin-guclenmesine-destek-vermek/[/one_half_last]
[divider]

KADIN GİRİŞİMCİLERE TAKTİKLER

NİSAN 2019

Headline Kurucusu Arzu Demirel, 105.8 üzerinden yayın yapan, ST Endüstri Radyo’da, Cem Karatay’ın Kadın Girişimciler programına katıldı. Dinlemek isterseniz podcastler aşağıda.
[one_half][/one_half]

[one_half_last][/one_half_last]
[divider]

ÇALIŞAN GÖNÜLLÜLÜĞÜ RÖPORTAJI SOSYAL UP’TA

NİSAN 2019

[one_half][/one_half]

[one_half_last]Sosyal sorumluluk alanında yayın yapan SosyalUp, Headline Kurucusu Arzu Demirel ile çalışan gönüllülüğüyle ilgili bir söyleşi gerçekleştirdi. Arzu Demirel, Bölgesel Sesi görevini yürüttüğü IMPACT2030’la ilgili de bilgi verdi. IMPACT2030, özel sektörün liderliğinde, Birleşmiş Milletler, kamu ve sosyal sektörlerin ortaklaşa girişimi. Misyonu çalışanları, gönüllü çalışmalarla küresel hedefleri desteklemeleri yönünde harekete geçirmek. Devamı linkte: http://sosyalup.net/calisan-gonullulugu-sirketlerin-itibarini-ve-isveren-markasini-da-gelistiriyor/[/one_half_last]
[divider]

RADYO GEDİK’TE KADINCA PROGRAMI

MART 2019

[one_half][/one_half]

[one_half_last]Radyo Gedik’te, Türkan Hiçyılmaz’ın programı Kadınca’ya katılan Headline Kurucusu Arzu Demirel mavinin hikayesini ve Mavi Seven Kadınlar’ı anlattı. Keyifli dinlemeler.
[/one_half_last]
[divider]

WOMAN TV’DE EKO KADIN

OCAK 2019

Headline Kurucusu Arzu Demirel, Türkiye’nin ilk kadın kanalı Woman TV’de, Çetin Ünsalan’ın programı Eko Kadın’a konuk oldu. Canlı yayında, bir saat boyunca Mavi Seven Kadınlar, cinsiyet eşitliği, iş dünyasında yükselen çeşitlilik ve kapsayıcılıkla ilgili soruları yanıtladı.

Yılların duayen ekonomi gazetecisi Çetin Ünsalan’ın sorduğu şu soru da ilham vericiydi: ”Pembe seven erkekler de olacak mı?” Demirel, özgürlüğün herkes için olduğunu söyledi.”Kadınıyla, erkeğiyle özgür seçimlerini yapabilen, insanın cinsiyetlerin ötesinde eşit haklara sahip olduğu bir toplum hayal ediyoruz. Programın sloganında olduğu gibi, tek kanatla uçamayacağımızı biliyoruz.” dedi.