LİDERLER İÇİN HİKAYE ANLATICILIĞI

[two_third]‘‘Dünyadaki en güçlü kişi hikâye anlatıcısıdır.Hikâye anlatıcısı gelecek tüm neslin gündemini, değerlerini ve vizyonunu belirler. ’’
Steve Jobs

Büyük liderler, aynı zamanda başarılı hikâye anlatıcılarıdırlar. Hikâyeler aracılığıyla, insanlarla kolaylıkla bağ kurabileceklerini bilirler. Çünkü insanlar, hikâyelerin içine yedirilmiş olan bilgiyi ve bilgeliği kolaylıkla benimserler.

Hikâye anlatıcılığı değişim yönetimi ve kurum kültürü çalışmalarında da çok etkilidir. Her kurumun ilk gününden itibaren pek çok hikâyesi birikir. Ancak hikâyelerin yayılması tesadüfe bırakılmamalıdır. Paylaşılacak olanların seçimi dikkatle yapılmalıdır. Çünkü hikâyeler insanlara ilham verir, davranışlarını etkiler ve kültürü dokur.

Kişiye özel tasarladığımız ve birebir verdiğimiz Hikâye Anlatıcılığı eğitimimiz,  yapacağınız konuşmalarda etkinizi yükseltirken; hikâyecilikten bir liderlik aracı olarak faydalanmanızı da sağlar.

Program görüştükten sonra, ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmaktadır.

[/two_third]

[one_third_last] [button href=”mailto:akademi@headlinebpr.com” align=”center”]  TEKLİF AL [/button]

hikaye_anlatıcılığı

 

Hikâye anlatıcılığıyla ilgili hazırladığımız rehberi göndermemizi isterseniz, bize isim, soyadınız ve iş yerinizi belirterek, yazabilirsiniz:  akademi@headlinebpr.com

[/one_third_last]