MAVİ SEVEN KADINLAR

Ana Sayfa / MAVİ SEVEN KADINLAR


 Kadınların daha başarılı olmaları için taktikler…

Araştırmalar kadınların bazı konularda kendilerine erkekler kadar güvenmediklerini ortaya koyuyor. Onaylanma ihtiyacı, duyguları yönetememe, risk alamama, toplumsal koşullanmalar gibi çeşitli nedenler de ilerlemelerini engelliyor. Bu eğitimimizde; kadınların doğalarından getirdikleri farklılıklara saygı duyarak, erilleşmeden, kendilerini en iyi gösterecek duruşa ulaşmalarını hedefliyoruz. Kadınları geride bırakan tutumların farkına varılmasına, etki gücünü yükseltmeye ve iş hayatında başarıyı getirecek  bir yaklaşım geliştirilmesine destek veriyoruz.

Eğitmenlerimizden Headline’nın Kurucusu Arzu Pınar Demirel, global liderlik trendlerini paylaşarak; kendi stilinizi bulmanıza destek oluyor.  Arzu Zengin medyada kazandığı tecrübeyle, iletişim becerileri ve etkileme üzerinde duruyor.

Programın Ana Hatları:

  • Kadın beyni – erkek beyni
  • Kadınları geride bırakan 5 tutum
  • Güçlendiren iletişim taktikleri
  • Dişileşen liderlik
  • Aynadaki siz


Eğitmenler:

arzudemirelArzu Pınar Demirel
Avusturya Lisesi’nden mezun olan Arzu Pınar Demirel, lisans ve yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde, halkla ilişkiler alanında tamamladı. New York Üniversitesi’nde, liderlik sertifika programını bitirdi. İş hayatına 1996’da, Bersay’da başlayan Demirel, Philips, Anadolu Efes gibi şirketlerde, insan kaynakları ve iletişim bölümlerinde 15 yıl çalıştı. Şirketlerde iletişim ve kültürü dönüştürmeye odaklanarak, 2013 yılında, Headline’nı kurdu. Demirel, Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi (EMCC) üyesidir. Birleşmiş Milletler’in iştiraki IMPACT2030’un Bölgesel Sesidir.
Arzu Zenginarzuzengin3
Arzu Zengin, Galatasaray Lisesi’nden ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Haberciliğe 1994 yılında, Kanal 6’da başladı. Bir yıl sonra da ATV Haber Merkezi’ne katıldı. 2000 yılında, NTV’ye geçerek; haberciliğe bir ekran yüzü olarak devam etti. On yıl süreyle NTV’de, Editör-Sunucu olarak görev yaptı.Haber 17, Yakın Plan, NTV Dosya, Güne Başlarken, Haftasonu Ana Haber Bülteni, Kültür ve Kimlik Sunuculuğunu ve Editörlüğünü üstlendiği yayınlar.  Zengin, televizyon haberciliğinde edindiği deneyim ve iç görüyü, 2010 yılından bu yana eğitimci olarak paylaşıyor.