MAVİ SEVEN KADINLAR

Ana Sayfa / MAVİ SEVEN KADINLAR


 Kadınlara Özel Eğitimimiz: Mavi Seven Kadınlar

Araştırmalar kadınların bazı konularda kendilerine erkekler kadar güvenmediklerini ortaya koyuyor. Kadınlara özel geliştirdiğimiz, bir gün süren bu eğitimde kendine güvensizlik, onaylanma ihtiyacı, duyguları yönetememe, toplumsal koşullanmalar gibi çeşitli nedenlerden dolayı karşı karşıya kaldığınız iletişim sorunlarına  çözüm sunuyoruz. Farklılıklarınıza saygı duyarak, kendinizi etkili ifade etmenize, iş hayatında yükselmenizi sağlayacak bir bakış açısı geliştirmenize destek veriyoruz.

Eğitimde, kadınların geride kalmasına yol açan tutumların farkına varacak, sizi en iyi gösterecek, güven veren duruşa ulaşmanın ve etkili iletişimin taktiklerini öğreneceksiniz. Erilleşmek zorunda kalmadan, doğanızdan gelen güçlü yönleri kullanmanın, günümüzün liderlik trendleriyle nasıl örtüştüğünü göreceksiniz.

Programın Ana Hatları:

  • Kadınların iş dünyasındaki yolculuğu
  • Kadın beyni – erkek beyni
  • Güçlendiren iletişim taktikleri
  • Değişen liderlik

Eğitim programıyla ilgili detaylı bilgi: akademi@headlinebpr.com


Homeros’un günümüze ulaşan hiç bir metninde mavi kelimesi geçmez. Gökyüzü, deniz ve daha pek şey mavi olmasına rağmen, Eski Yunan dilinde bu renge özel bir sözcük yoktur.Yapılan deneyler dillerinde bu rengin olmadığı bazı kabilelerin maviyi görmediğini de ortaya koymuştur. Birisi göstermeye başlayana kadar. Çocukluklarından itibaren pembelerle kodlanan kadınlar neleri görmüyor? Cevabı eğitimde.