MAVİ SEVEN KADINLAR

Ana Sayfa / MAVİ SEVEN KADINLAR


 Kadınlara Özel Eğitimimiz: Mavi Seven Kadınlar

Araştırmalar kadınların bazı konularda kendilerine erkekler kadar güvenmediklerini ortaya koyuyor. Kadınlara özel geliştirdiğimiz, bir gün süren bu eğitimde kendine güvensizlik, onaylanma ihtiyacı, duyguları yönetememe, toplumsal koşullanmalar gibi çeşitli nedenlerden dolayı karşı karşıya kaldığınız iletişim sorunlarına  çözüm sunuyoruz. Farklılıklarınıza saygı duyarak, kendinizi etkili ifade etmenize, iş hayatında yükselmenizi sağlayacak bir bakış açısı geliştirmenize destek veriyoruz.

Ne öğreneceksiniz?

Kadınların geride kalmasına yol açan tutumların farkına varacak, sizi en iyi gösterecek, güven veren duruşa ulaşmanın ve etkili iletişimin taktiklerini öğreneceksiniz. Erilleşmek zorunda kalmadan, doğanızdan gelen güçlü yönleri kullanmanın, günümüzün liderlik trendleriyle nasıl örtüştüğünü göreceksiniz.

İçerik:

Kadınların iş dünyasındaki yolculuğu
Kadın beyni – erkek beyni
Güçlü yönleri fırsata dönüştürmek
Kadın kadının kurdu mudur?
Mesaj sizsiniz
Anlatım becerisi geliştirme ve etkin dinleme
Samimiyet, inandırıcılık ve duygudaşlık
Beden dili ve güç duruşları
Dili kullanma ve düşünce yapısı
Aynadaki siz ve lider profiliniz
Değişen liderlik

Bilgi ve Kayıt

Homeros’un günümüze ulaşan hiç bir metninde mavi kelimesi geçmez. Gökyüzü, deniz ve daha pek şey mavi olmasına rağmen, Eski Yunan dilinde bu renge özel bir sözcük yoktur.Yapılan deneyler dillerinde bu rengin olmadığı bazı kabilelerin maviyi görmediğini de ortaya koymuştur. Birisi göstermeye başlayana kadar. Çocukluklarından itibaren pembelerle kodlanan kadınlar neleri görmüyor? Cevabı eğitimde.


Eğitmenler:

Arzu Zengin

ArzuZengin

Arzu Zengin, medyada kazandığı tecrübeyle; iletişim becerileri ve etkileme üzerinde duruyor.

Arzu Zengin, Galatasaray Lisesi ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. 1994-2010 arasında ATV ve NTV’de sayısız canlı yayın ve röportaj yaptı. Güne Başlarken, NTV Dosya, Yakın Plan, Kültür ve Kimlik, Haber Merkezi, Haber 17 Editör ve Sunucusu olduğu programlardan bazıları. 2010’dan itibaren medya sözcülüğü ve iletişim becerileri eğitimleri veren Arzu Zengin’in ilk kitabı Hayata Uyanış Remzi Kitabevi tarafından yayınlandı.

Arzu Pınar Demirel

43087-2-224x300

Arzu Pınar Demirel, liderlik trendleri ve iş hayatından örnekleri paylaşıyor.

Arzu Pınar Demirel, Avusturya Lisesi’nden mezun oldu. Lisans ve yüksek lisansını Marmara Üniversitesi’nde halkla ilişkiler ve tanıtım alanında tamamladı. New York Üniversitesi’nde liderlik sertifika programını bitirdi. İş hayatına 1996’da, Bersay’da başlayan Demirel, Philips’te İnsan Kaynakları Bölümü’nde çalıştı.Anadolu Efes ve Biota’nın İletişim Bölümleri’ni yönetti. İletişim ve insan kaynakları deneyimini, liderlik eğitimiyle birleştirerek; 2013’te Headline’nı kurdu.Bilgi ve Kayıt