İŞ İLETİŞİMİ

Ana Sayfa / İŞ İLETİŞİMİ


İş yaşamında etkili bir duruş ve sağlıklı sosyal ilişkiler için.

TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA

Topluluk önünde konuşmak, hitap edilen grubun büyüklüğü veya küçüklüğü fark etmeden, çok az insanda stres uyandırmaz. Topluluk önünde konuşmak, önde gelen korkular arasında yer alır. Oysa stresi, coşkuya dönüştürmenin ve etkili bir konuşma yapmanın yollarını öğrenerek, bu korkunun üstesinden gelebilirsiniz. Eğitmenimiz Arzu Zengin, ekran önünde 15 yıl Sunuculuk deneyimiyle, konuşma ve sunum becerilerinizi geliştirmenize yardımcı oluyor.

 BİLGİ 
Günümüzün dijital dünyasında kısaltmalar ve emojilere alıştık. Peki iş hayatında günlük ilişkilerimizde kullandığımız üslupla devam edebilir miyiz? Bu bizi samimi ve yakın mı gösterir, yoksa profesyonellikten uzak mı?

Bu uygulamalı eğitimimizle düşünceleri toparlayarak, doğru içeriği oluşturmayı, yazışmalarınıza dikkat çekici bir başlangıç yapmayı, mesajınızı kolay anlaşılır ve net bir şekilde iletmeyi öğreneceksiniz.

 BİLGİ 

DİJİTAL ÇAĞDA İŞ YAZIŞMALARI
ETKİLİ TAKIMLAR

Öğrenmenin en etkili yolu kuşkusuz birebir deneyimlemek. Nörobilimden faydalanarak geliştirdiğimiz modelle, bir takım
olarak, bir tekneyi varış noktasına devrilmeden götürme deneyimini sunuyoruz. Sizi konfor alanınızın dışına, denize çağırıyoruz. Amacımız; yelkenli kullanarak, geçirdiğiniz bir günün sonunda, etkili bir takım olabilmenin yollarını, denizde deneyimlemeniz ve unutamadığınız bir gün geçirmeniz.

 BİLGİ 

Çoğumuzun önemi konusunda hemfikir olduğu, ancak uygulamada zorluklarla karşılaştığımız takdir&tanıma konusunu duygusal zeka ve iletişim açısından ele alıyoruz. Bu atölyeye katılarak; iletişimin beş kanalını öğrenirsiniz. Duygusal iç görü ve bağlantı yeteneklerinin takdir etmedeki önemini kavrarsınız. Mikro ifadeler ve beden dili üzerinde farkındalığınız artar.Etkili takdirin anahtar noktalarını, performans ve ilişkilerle olan bağlantısını anlarsınız.

 BİLGİ 

TAKDİR & TANIMA