İş Hayatında Olumlu İlişkilerin Gücü

Ana Sayfa / İş Hayatında Olumlu İlişkilerin Gücü


 Dijitalleşen ve monologlaşan dünyada ilişkiler her zamankinden değerli.

Anlaşmazlıklar, çatışmalar, ön yargılarla enerji ve motivasyonunuzu kaybetmek zorunda değilsiniz. Başka bir yol daha var: İnsanları kazanabilir, daha da ötesi büyüleyebilirsiniz.

Günümüzün iş dünyasında, başarılı olmak için sadece işinizin ehli olmanız yeterli değil. İlişkilerinizi ustalıkla yönetmeniz ve insanların desteğini kazanmanız da gerekiyor. Sağlıklı ilişkiler kurabilmek içinse, kişinin önce kendini tanıması çok önemli. Yapay, olduğundan farklı ve manipülatif tavırların, güven oluşturmadığı ve zaman içinde geri dönüşünün de zararlı olduğu biliniyor.

Eğitimimizde, iç gözlem sürecini başlatabilme yolunda örnek çalışmaları paylaşıyoruz. Sosyal becerilerin ve olumlu yaklaşımın başarı, üretkenlik ve iş huzuru üzerindeki etkilerine dair bilgi paylaşımını, atölye çalışmalarıyla zenginleştiriyoruz. Beden dilinizi kullanabilme beceriniz, zor ve stresli durumlarda da ilişkilerinizi yönetebilmeniz üzerinde duruyor; etkinizi yükseltecek  tekniklerle, en iyi duruşunuza ulaşamanıza destek oluyoruz.

Programın Ana Hatları:

  • İş Yerinde İletişim ve İlişkiler
  • Zihin, Dil ve Beden Bütünlüğü
  • Etki Yaratma Becerisi

Programla ilgili detaylı bilgi için: akademi@headlinebpr.com