İLETİŞİM KOÇLUĞU

Ana Sayfa / İLETİŞİM KOÇLUĞU


Cevapları biliyorsunuz. Biz sadece doğru soruları soruyoruz.

Günümüzde anlatabildiğiniz kadar varsınız. Kendinizi doğru ifade edemiyorsanız; başarılarınız gölgede kalabilir,  ilişkileriniz olumsuz etkilenebilir. İyi bir iletişimci olabilmek; bazı teknikleri öğrenmek, sunum ve anlatım becerilerini geliştirmek, karizmatik birisi olmaya çalışmaktan çok ötesidir. Kendini iyi tanımayı, karşısındakini anlamayı, samimi ve içten olmayı gerektirir.İletişim koçluğuyla bu içsel süreçte yanınızda oluyoruz.Aslında cevapları siz biliyorsunuz. Biz sadece doğru soruları soruyoruz.

İletişim Koçlarımız

Arzu Pınar Demirel New York Üniversitesi’nde liderlik üzerine sertifika programı ve işletme koçluğu eğitimini tamamladı. Çalışmalarında EMCC’den almış olduğu Transaksiyonel Analiz metodundan faydalanıyor; dili kullanma ve zihin üzerinde duruyor.

Medyaya özel çalışmalarda NTV ve ATV’de 15 yıl Sunuculuk deneyimiyle Arzu Zengin sizlere eşlik ediyor.İlk kitabı Yaşama Uyanış’la edebiyat dünyasına da giren Arzu Zengin, anlatım becerilerinize odaklanıyor.

İngiltere’de doğup, büyüyen ve the Coaching Academy tarafından akredite edilen Özlem İmil ana dili olan İngilizce’yle koçluk veriyor; yabancı yöneticilerinizin kültürel adaptasyonuna destek oluyor.

4597892085_247x162
Merkezi İngiltere’de olan, Head to Inspire’ın Türkiye temsilcisiyiz. Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi (EMCC) üyesiyiz ve EMCC etik kodlarına uyuyoruz.

Arzu Pınar Demirel
Arzu Zengin
Özlem İmil


Çalışmalarımız

Medya Koçluğu  

Medya karşısında güven veren, etkili duruşa ulaşmanız; stresi yönetip, coşkuya çevirmeniz için yanınızdayız.

İletişim Koçluğu  

Kalıplarınızın, yanlış anlaşılmanız
ve kendinizi doğru ifade edememenizin
üstesinden birlikte geliyoruz.

Dijital Mentorluk  

Sosyal medyadan, mobil teknolojilere dünyadaki yenilikleri aktarıyor; dijital yetkinliklerinizi güçlendiriyoruz.