HİKAYEMİZ

Ana Sayfa / HİKAYEMİZ / HİKAYEMİZ


Merhaba,

Ben, Arzu Pınar Demirel. Headline’nın kurucusuyum. Headline’nın hikayesi, biraz da benim hikayem. Uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra,
iş tecrübem, eğitimim, hatta yüksek lisansım bile iletişim alanında olmasına rağmen; özellikle de işimin yönetim boyutu ağır basmaya başladığında, kendimi ifade etmekte ve ilişkilerde ne kadar zorluk çektiğimi fark ettim.
”Böyle olmuyor. İşin merkezine gidip, doğrusu neymiş öğreneyim” dediğim
bir noktaya geldim. New York Üniversitesi’nde liderlik programına yazıldım. İletişimle ilgili çeşitli eğitimlere katıldım. Türkiye’ye döndüğümde sadece bilgim artmamış, ben de değişmiştim. Kurumsal hayattayken bu donanıma ve bakış açısına sahip olsaydım, hem daha mutlu olurdum, hem de işimi daha farklı yönetirdim diye düşündüm. Headline’nı da buradan yola çıkarak kurdum. Yeteneklerin güçlenmesi ve iş yerlerinin çalışanlarına kendilerini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan, kapsayıcı bir şekilde yapılanması için.

Dünyada hızlı bir değişim sürecinden geçiyoruz. Sadece teknoloji değil; paradigma da değişiyor. Hızla dijitalleşirken, insanı ve ilişkilerin değerini unutabiliriz. Biz de elbette ”Teknolojinin olanaklarından yararlanalım” diyoruz. Ancak merkezimizde insan olsun. Global temsilciliklerimiz, akademik işbirliklerimiz, uzmanlıkları farklı ve birbirini tamamlayan iş ortaklarımla dünyadaki yenilikleri sunuyoruz.

Arzu Pınar Demirel

arzudemirel@headlinebpr.com
0216 368 48 50