HİKAYEMİZ

Merhaba,

Ben, Arzu Pınar Demirel. Headline’nın kurucusuyum. Headline’nın hikayesi, biraz da benim hikayem. Uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra, iş tecrübem, eğitimim, hatta yüksek lisansım bile iletişim alanında olmasına rağmen; özellikle de işimin yönetim boyutu ağır basmaya başladığında, ilişkilerde ne kadar zorluk çektiğimi fark ettim. ”Böyle olmuyor. İşin merkezine giderek, doğrusunu öğreneyim” dediğim bir noktaya geldim ve New York Üniversitesi’nde liderlik programına yazıldım. Ayrıca pek çok eğitim daha aldım. Türkiye’ye döndüğümde sadece bilgim artmamış, ben de değişmiştim. Kurumsal hayattayken bu donanıma ve bakış açısına sahip olsaydım, hem daha mutlu olurdum, hem de işimi daha farklı yönetirdim diye düşündüm. Headline’nı da buradan yola çıkarak kurdum. Yeteneklerin güçlenmesi ve iş yerlerinin çalışanlarına kendilerini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan, kapsayıcı bir şekilde yapılanması için.

Dünyada hızlı bir değişim sürecinden geçiyoruz. Sadece teknoloji değil; paradigma da değişiyor. Hızla dijitalleşirken, insanı ve ilişkileri göz ardı edebiliriz. Veya neyin  gerçek anlamda ”değerli”  olduğunu düşünür, bütünsel bir yaklaşım geliştirebiliriz. Sadece ”büyük” insanların ve ”büyük” şirketlerin yaptığı gibi.

Biz, kurumsal hayattaki tükenmişliği ve verimsizliği azaltacak, insanların potansiyellerini gerçekleştirmesine destek olacak programlar ve eğitimler tasarlıyoruz. Global temsilciliklerimiz, akademik işbirliklerimiz, uzmanlıkları farklı ve birbirini tamamlayan iş ortaklarımla dünyadaki yenilikleri sunuyoruz.

arzudemirel@headlinebpr.com
0216 368 48 50