HİKAYEMİZ

Ana Sayfa / HİKAYEMİZ / HİKAYEMİZ


Merhaba,

Ben, Arzu Pınar Demirel. Headline’nın kurucusuyum. Headline’nın hikayesi, biraz da benim hikayem. Uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra,
iş tecrübem, eğitimim, hatta yüksek lisansım bile iletişim alanında olmasına rağmen; özellikle de işimin yönetim boyutu ağır basmaya başladığında, kendimi ifade etmekte ve ilişkilerde ne kadar zorluk çektiğimi fark ettim.
”Böyle olmuyor. İşin merkezine gidip, doğrusu neymiş öğreneyim” dediğim
bir noktaya geldim. New York Üniversitesi’nde liderlik programına yazıldım. İletişimle ilgili çeşitli eğitimlere katıldım. Türkiye’ye döndüğümde sadece bilgim artmamış; ben de değişmiştim. Kurumsal hayattayken, bu bilgilere ve bakış açısına sahip olsaydım, hem daha mutlu olurdum; hem de işimi daha farklı yönetirdim. Headline’nı da buradan yola çıkarak kurdum. Yeteneklerin güçlenmesi ve iş yerlerinin çalışanlarına kendilerini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan ortamı sağlayabileceği şekilde yapılanmaları için.

Dünyada hızlı bir değişimden geçiyoruz. Sadece teknoloji değil; paradigma da değişiyor. Bu değişime ayak uydurabilen, vizyonunu geliştirebilenler ayakta kalacak. Biz iletişim ve ilişkilere odaklanarak, dönüşümünüze destek oluyoruz. Global temsilciliklerimiz, uzmanlıkları farklı ve birbirini tamamlayan iş ortaklarımla, size dünyadaki yenilikleri sunuyoruz.

ARZU PINAR DEMİREL

arzudemirel@headlinebpr.com
0216 368 48 50