ÇALIŞAN GÖNÜLLÜLÜĞÜ

Ana Sayfa / ÇALIŞAN GÖNÜLLÜLÜĞÜ


Gönüllülere dönüşüm ve gelişim fırsatı sunan, şirketlerde çalışan bağlılığı ve sosyal etkiyi yükselten bir deneyim: Çalışan Gönüllülüğü

Verimli bir kurumsal gönüllülük programı şirkete, çalışanlarına ve topluma değer katıyor. Anlamlı bir işin parçası olma fırsatı sunarak, mutluluğu, içsel motivasyonu ve çalışan bağlılığını artırıyor. Ancak yüksek etki stratejik yaklaşımla mümkün.

Gönüllülerin motivasyonunu canlı tutacak bir sistem kurmanıza, kurumsal gönüllülük stratejisi tasarlamanıza destek veriyoruz. Mevcut programlarınızı, gönüllü ağınızı, sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkilerinizi bir üst seviyeye taşımanıza katkıda bulunuyoruz. Gönüllülük Atölyelerimiz ve çalışanların sosyal & sürdürülebilirlik farkındalıklarını artırmaya yönelik konuşmalarla da hizmetinizdeyiz.

 


Çalışan gönüllülüğüyle ilgili rehberi göndermemiz veya  çalışmalarımız hakkında bilgi almak isterseniz:

İLETİŞİMÇalışan gönüllülüğüyle küresel hedeflere

Headline Kurucusu Arzu Pınar Demirel Birleşmiş Milletler, özel, kamu ve sosyal sektörlerin, çalışan gönüllülüğü alanındaki global girişimi  IMPACT2030‘un Bölgesel Sesi görevini de yürütmektedir. IMPACT2030’un misyonu, çalışanları  dünyaya iyilik ve küresel hedeflere ulaşılması için harekete geçirmek.Eğer şimdi hep birlikte çözüm üretmeye başlarsak, aşırı yoksulluk, eşitliksizlik, adaletsizlik ve iklim değişikliği sorunlarını 2030 yılında ortadan kaldırabilecek güce sahibiz.