ÇALIŞAN GÖNÜLLÜLÜĞÜ

Ana Sayfa / ÇALIŞAN GÖNÜLLÜLÜĞÜ


Daha iyi yarınlar için gönüllüyüz

Verimli bir kurumsal gönüllülük programı şirkete, çalışanlarına ve topluma değer katar. Anlamlı bir işin parçası olma fırsatı sunarak, mutluluğu, içsel motivasyonu ve çalışan bağlılığını artırır. Ancak yüksek etki  için stratejik yaklaşım gereklidir.

Gönüllülerin motivasyonu canlı tutacak bir sistem kurmanıza, size özel strateji ve programları tasarlamanıza destek veriyoruz. Mevcut programlarınızı, gönüllü ağınızı, sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkilerinizi bir üst seviyeye taşımanıza katkıda bulunuyoruz. Gönüllülük Atölyeleri ve çalışanların sosyal & sürdürülebilirlik farkındalıklarını artırmaya yönelik konuşmalarla da hizmetinizdeyiz.

 


Çalışan gönüllülüğüyle ilgili rehberi göndermemizi veya  çalışmalarımız hakkında bilgi almak isterseniz:

İLETİŞİMÇalışan gönüllülüğüyle küresel hedeflere

Headline Kurucusu Arzu Pınar Demirel, Birleşmiş Milletler’in dahil olduğu, çalışan gönüllülüğü girişimi IMPACT2030‘un Bölgesel Sesi görevini de yürütmektedir. IMPACT2030’un hedefi, şirketlerin en değerli varlığı olan çalışanları aracılığıyla, küresel hedeflere ulaşılmasını sağlamaktır. Eğer şimdi hep birlikte çözüm üretmeye başlarsak, aşırı yoksulluk, eşitliksizlik, adaletsizlik ve iklim değişikliği sorunlarını 2030 yılında ortadan kaldırabilecek güce sahibiz.