AYNI TEKNEDEYİZ

Ana Sayfa / AYNI TEKNEDEYİZ


Sizi konfor alanınızın dışına, denize davet ediyoruz.

Öğrenmenin en etkili yolu kuşkusuz birebir deneyimlemek. Özellikle de alışılagelmiş otel salonlarının, toplantı odalarının dışına çıktığınız, bir yelkenliyle denize açıldığınız bir günde öğrendiklerinizi unutabileceğinizi sanmıyoruz. Nöro bilimden faydalanarak, geliştirdiğimiz modelle, sizi konfor alanınızın dışına, denize çağırıyoruz.

Güne, Harekete Geçmenin DNA’sı workshopumuzla başlıyoruz. Yoğun iş hayatı ve günlük operasyonlar ekiplerin yeni konularda harekete geçmelerine engel olabiliyor.
Biz aksiyon alabilsek bile, değer katmayı hedeflediğimiz kitlenin harekete geçmesini sağlayamadığımız durumlarla da karşılaşabiliyoruz. Workshopumuz bu iki probleme çözüm yaratmayı ve harekete geçme/geçirme süreçlerini sadeleştirmeyi hedefliyor.

Workshop’ın ardından yelkenlilerimize geçiyoruz.Çözüm ortağımız olan Azor’un profesyonelliğiyle, takımlar halinde yelkenlilerimizi kullanıyoruz. Yelken çalışmaları sırasında katılımcıları, eğitimin amacına uygun senaryolar dahilinde yakından gözlemliyoruz. Günün sonunda, deneyimlediklerimizi, katılımcılarla birlikte, koçluk esaslarına dayanarak, değerlendiriyoruz.

Neler öğreneceksiniz?

Kurumsal hayat ile yelken sporu arasındaki bağlantı farkındalığınızı geliştiriyor. Bir tekneyi devrilmeden varılması hedeflenen yere, hep birlikte götürmeyi deneyimlemek, katılımcılar arasındaki bağı güçlendiriyor. Tek başına değil, birlikte hedeflere ulaşılabileceğini gösteriyor.

Bilgi için: akademi@headlinebpr.com

TEKLİF AL 

Eğitimimiz yelkenlisiyle Atlantik’i geçen
Emre Başkan’ın konuşmasıyla başlıyor.

Emre Başkan’ın blogumuzdaki yazısını okumak ister misiniz? ”Rotamız konfor alanımızın dışı.”

Yelkenli eğitimlerinde çözüm ortağımız:
Azor_Logo_Ori