AYNI TEKNEDEYİZ

Sizi konfor alanınızın dışına, denize davet ediyoruz.

Öğrenmenin en etkili yolu kuşkusuz birebir deneyimlemek. Özellikle de alışılagelmiş otel salonlarının, toplantı odalarının dışına çıktığınız, bir yelkenliyle denize açıldığınız bir günde öğrendiklerinizi unutabileceğinizi sanmıyoruz. Nöro bilimden faydalanarak, geliştirdiğimiz modelle, sizi konfor alanınızın dışına, denize çağırıyoruz.

Güne,  takım olmak ve harekete geçmekle ilgili konuşmayla başlıyoruz. Konuşmanın ardından yelkenlilerimize geçiyoruz. Çözüm ortağımız olan Azor’un profesyonelliğiyle, takımlar halinde yelkenlileri kullanıyoruz. Her birimizin ayrı ayrı yetenekleri ve katkısıyla, birlikte, daha başarılı olduğumuzu, denizde, birebir deneyimliyoruz.  Yelken çalışmaları sırasında katılımcıları, eğitimin amacına uygun senaryolar dahilinde yakından gözlemliyoruz. Günün sonunda, deneyimlediklerimizi, katılımcılarla birlikte, koçluk esaslarına dayanarak, değerlendiriyoruz.

Neler öğreneceksiniz?

Kurumsal hayat ile yelken sporu arasındaki bağlantı farkındalığınızı geliştiriyor. Bir tekneyi devrilmeden varılması hedeflenen yere, hep birlikte götürmeyi deneyimlemek, katılımcılar arasındaki bağı güçlendiriyor. Farklılıkların tehdit oluşturmadığını, aksine bizi zenginleştirdiği içgörüsünü, deneyimle aktarıyor. Tek başına değil, birlikte hedeflere ulaşılabileceğini gösteriyor.

[/two_third]

[one_third_last]

[button href=”mailto:akademi@headlinebpr.com” align=”center”] TEKLİF AL [/button]

Yelkenlisiyle Atlantik’i geçen
Emre Başkan gün boyunca bizimle.

Emre Başkan’ın blogumuzdaki yazısını okumak ister misiniz? ”Rotamız konfor alanımızın dışı.”

Yelkenli eğitimlerinde çözüm ortağımız:
Azor_Logo_Ori

[/one_third_last]