AKUT DOĞADA YAŞAM

Ana Sayfa / AKUT DOĞADA YAŞAM


Sizi doğada, kamp yapmaya davet ediyoruz.

Arama Kurtarma Derneği AKUT liderlerinin operasyonlarda yaşadıkları deneyimler doğrultusunda ve uluslararası standartlarda kurgulanan oyunlarla; katılımcılar doğanın içinde, fiziksel zorluklar karşısında unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklar.

Neler öğreneceksiniz?

İlkyardım eğitimiyle başlayan AKUT Doğada Kamp’da, çeşitli outdoor oyunlar, doğa yürüyüşleri, liderlik, cesaret ve birlik olmayla ilgili, ilham veren konuşmalar yer almaktadır.

Doğada Hayatta Kalma ve İlk Yardım Eğitimi :

SOLO Wilderness Medicine School Avrupa temsilcisi AKUT Enstitüsü tarafından verilecek doğada ilk yardım ve hayatta kalma eğitimi kampın bütününde kurgulanacak kurtarma temasının temelini oluşturacaktır. Kamp içerisinde kurgulanacak oyunlarda katılımcıların acil durumlarda karar vermeleri ve uygulamaları beklenecektir. İş hayatında ortaya çıkabilecek kriz ve sorunlarla özdeşleştirilecek eğitim temaları, yöneticilerin olağan acil durumlar dışında, kısıtlı kaynaklarla, ekip içinde karar verme becerilerini ve doğaçlama kabiliyetlerini arttırmaya yönelik olacaktır.

Outdoor Oyunlar:

Oyunlar katılımcıların AKUT üyesi olmaları ve acil durumlara müdahale etmeleri üzerinden kurgulanacaktır. Bu noktada asıl amaç; katılımcıların daha önce üyesi olmadıkları bir topluluk içinde, kendilerine verilen alışık olmadıkları görev ve sorumlulukları, ekip yapısı içinde çözme kabiliyetlerini arttırmaktır.

Bilgi için: merhaba@headlinebpr.com

Teklif al.

Çözüm ortağımız: