HEADLINE AKADEMİ

Ana Sayfa / HEADLINE AKADEMİ


Bir insanı bu çağda değerli ve ”büyük” yapan nedir?

Kendimizi hızına yetişmekte güçlük çektiğimiz, dijital bir çağın içinde bulduk. Yapay zeka hızla gelişirken, bildiğimiz mesleklerin bir kısmı kaybolacak, iş yapma biçimlerimiz değişecek ve belki de dünya hazırlıklı olmadığımız, yıkıcı bir dönüşümden geçecek. Ancak bu bilinmezlik, bizi karamsarlığa ya da umutsuzluğa sürüklemiyor. Aksine adaptasyon ve işbirliği ile varlığını sürdürebilmiş ve medeniyeti geliştiren biz insanların hangi yaratıcı çözümleri bulacağını, neleri başarabileceğini gözlerimizle görmek için heyecanla, biraz da sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çağlar boyu insanın evrim basamağında yükselmesini sağlayan, değerli kılan, ”büyük” bir insan yapan özelliklere, ince güce ve sosyal zekaya odaklandık. İş deneyimimizi bilgiyle, akademik ve global işbirliklerimizle harmanladık. Amacımız, potansiyelinizi gerçekleştirmeniz ve içinizdeki büyüklüğü keşfetmeniz. Eğitmenlerimiz sorular soruyor, vaka çalışmaları, oyunlar, simülasyonlarla interaktif bir ortam oluşturuyor. Keyifle öğreniyor, deneyimliyor ve birlikte büyüyoruz.

Geliştirdiğimiz yetkinlikler

TEKLİF AL

Eğitimler

AYNI TEKNEDEYİZ
ETKİLİ İLETİŞİM VE GERİ BİLDİRİM
GÖNÜLLÜLÜK ATÖLYESİ


İŞBİRLİĞİ
HİKAYE ANLATICILIĞI
KRİZ İLETİŞİMİ


LİDERLERLE BİREBİR
MAVİ SEVEN KADINLAR
MEDYA SÖZCÜLÜĞÜ


MİKRO İFADELER VE BEDEN DİLİ
MÜZAKERE ZEKASI
PROFESYONEL E-POSTA


TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA
UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SERTİFİKALI


Değerlendirme

İhtiyacınıza uygun programı tasarlamak için, sizinle yaptığımız ilk görüşmeden itibaren; değerlendirme kriterlerini birlikte belirlemeye başlıyoruz. Donald Kirkpatrick’in dört aşamalı eğitim programları değerlendirme ve Jack J. Philips tarafından geliştirilen ROI hesaplama modellerini referans alıyoruz. Son olarak en önemli gösterge olarak, şirketin iş sonuçlarını görüyoruz.

Daha detaylı bilgi için: Ölçümleme metodolojimiz